Premiera albumu “Na Nowo” Hey J

“Na Nowo” to premierowy album wokalistki występującej pod pseudonimem artystycznym Hey J. Płyta ukazała się 8 marca pod naszym patronatem medialnym.

Płyta “Na Nowo” to cztery bardzo energiczne utwory, utrzymane w stylu elektro-pop. Celem Hey J było stworzenie EPki, która da ludziom choć trochę radości w te trudne dni.

Hey J – wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów i melodii. Śpiewa i komponuje, co jej w duszy gra. Hey J to złoto, czerń i róż. W muzykę wkłada całe swoje SERCE, a każda osoba jej słuchająca jest dla niej DIAMENTEM.
Jest absolwentką I st. Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie klarnetu. Pochodzi z małego miasta znanego wszystkim z Rodzinki.pl- Skaryszew. Od 10 lat jest zakochana w Warszawie i tu znalazła swoje miejsce na stałe.

fot. materiały promocyjne

Muzyka grała w duszy Hey J od najmłodszych lat. Najpierw udzielała się w rozmaitych chórkach, scholach itp. Jest wieloletnią działaczką Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Skaryszewie. Przez wiele lata szukała swojej drogi, aż w 2016 roku poznała producenta i wokalistę – Michała Wrzosińskiego. Dzięki owocnej współpracy 1 marca 2019 r. ukazał się jej pierwszy, debiutancki krążek pt. “Puzzle”.

Album dostępny jest we wszystkich streamingach:
https://ffm.to/NaNowoEP

 

Hey J prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Zaplątani” [PREMIERA]

Leave a Reply