Sandra Płodziszewska prezentuje utwór “Zagubiona”

“Zagubiona” to premierowy utwór młodej wokalistki Sandry Płodziszewskiej. Ta autorska propozycja artystka powstała we współpracy z Hubertem Torzewskim.

Delikatny niepokój miesza się tutaj z nostalgią. Smutek przeplata się z emocjonalnym rozedrganiem. “Zagubiona” to osobista propozycja, pozostająca w głowie po kilkukrotnym przesłuchaniu. Od strony muzycznej mamy do czynienia ze swobodną kompozycją, która oparta została na brzmieniu gitarowym. Melancholijne dźwięki przeplatają się z bardziej angażującą energią, wydobytą nie tylko z instrumentów, ale też z charakterystycznego wokalu Sandry. To on nadaje tonu tej na swój sposób poruszającej piosence.

fot. materiały prasowe

Gdzieś klimatycznie nawiązuje ona do melodyki lat 90. Być może sama forma wymaga jeszcze większego dopracowania chociażby od strony produkcyjnej, jednak już teraz “Zagubiona” rozbudza apetyt na więcej. Tym bardziej, że wokalistka ma coś do przekazania i choć robi to w sposób bezpośredni, to umiejętnie obrazuje własną emocjonalność. Czas pokaże, jaki będzie kolejny krok, będącej wciąż na początku własnej drogi artystycznej wokalistki.

*****

“Jest to osobista piosenka, która była dość długo “zaszufladkowana”, lecz teraz wpasowuje się w naszą szarą rzeczywistość. Banalny tekst miał na celu prostego przekazu jakim jest nieustanne poszukiwanie siebie w przestrzeni, odnalezieniem własnego “Ja”.” – Sandra Płodziszewska

Sandra Płodziszewska urodziła się 14 marca 1994 roku. Pochodzi znad morza z Rewala. Na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie pracuje. W wolnym czasie zajmuje się pisaniem utworów, grą na pianinie i śpiewaniem. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianowej w Gryficach oraz studium aktorskie w Poznaniu.

Muzyka: Sandra Płodziszewska, Hubert Torzewski

Słowa: Sandra Płodziszewska

Mix, mastering i produkcja: Torzewski Studio

 Video Clip: Sandra Płodziszewska, Wioleta Sacharuk, Martin Ciagarlak

 

Leave a Reply