“Młodzi Artyści Śpiewają 2021”. Posłuchaj utworu “Zasady Gry” Agaty Radek

Piosenka “Zasady Gry” pochodzi z płyty “Młodzi Artyści Śpiewają 2021“. Utwór wykonuje młoda wokalistka Agata Radek.

Piosenka “Zasady Gry” powstała w 2020 r., a premierę miała 25 stycznia 2021 roku. Autorem muzyki i słów do piosenki jest Krzysztof Mroziński, kompozytor i współzałożyciel Fundacji Młodzi Artyści. Głosu do tej produkcji użyczyła Agata Radek, uczestniczka Warsztatów Artystycznych organizowanych przez naszą Fundację. Do współpracy zaproszono także Grzegorza Lipca ze Sky Piastowskie, który zrobił klip promujący nasz singiel.

fot. materiały promocyjne

Fundacja Młodzi Artyści istnieje od 2006 roku. W ramach tego niezwykłego projektu udało się zrealizować wiele muzycznych projektów takich jak: 14 autorskich płyt Młodzi Artyści Śpiewają, Wyjątkowe Warsztaty Artystyczne, współrealizowane Festiwale muzyczne jak “Fuma” czy “Rozdźwięki“, liczne produkcje muzyczne pod szyldem FMA RECORDS oraz różne warsztaty rozwijające talenty dzieci i młodzieży z całej Polski.

Celem Fundacji jest edukacja, promocja i wspieranie rozwoju w zakresie obejmującym działania artystyczne młodych ludzi. Od lat współpracujemy z rewelacyjnymi instruktorami, artystami, ludźmi, którzy nie tylko świetnie przekazują wiedzę, ale i czynnie udzielają się na polskiej scenie muzycznej.

Więcej na temat działania Fundacji znajdziesz pod linkami:

https://mlodziartysci.eu/

https://wwartystyczne.pl/

https://fmarecords.eu/

https://www.facebook.com/fundacjamlodziartysci/

https://www.instagram.com/fundacjamlodziartysci/

https://www.youtube.com/fundacjamlodziartysci/

 

fot. okładka płyty

 

Leave a Reply