Magda Ruta prezentuje teledysk do czwartego singla “Patchwork”

Magda Ruta przypomina o sobie kolejnym singlem! Właśnie wypuściła w świat teledysk do czwartego singla z jej debiutanckiej płyty “Nie wiem, czy będę”. Utwór nosi tytuł “Patchwork”.

„Patchwork” to czwarty i ostatni singiel promujący debiutancką płytę Magdy Ruty pt. „Nie wiem, czy będę”. Piosenka opowiada o próbie posklejania, poukładania i złączenia życiowych historii dwójki ludzi na przekór przeciwnościom losu.
Do utworu powstał teledysk, którego reżyserką jest Olga Czyżykiewicz. Zdjęcia zostały zrealizowane na terenie powiatu włodawskiego oraz w miejscowości Włodawa, skąd pochodzi Magda. Klip można oglądać na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.
Piosenki Magdy powstają w niewymuszony sposób. Są wynikiem jej aktualnych przeżyć i przepuszczeniem związanych z tym emocji przez jej delikatną wrażliwość.

fot. Justyna Solnica

Dźwięki na jej debiutancką płytę zrodziły się ze spotkania z Tomaszem “Serkiem” Krawczykiem, z którym od pierwszej chwili połączyło ją muzyczne porozumienie. W twórczości artystki retro gitary przeplatają się z syntezatorami, a wszystko na podstawie organicznej sekcji rytmicznej. Barwa głosu Magdy zwraca uwagę – ciepła, a niekiedy ludzko surowa.

 

Magda Ruta – “Nie wiem, czy będę” [RECENZJA]

Leave a Reply