Debiutancka EP “it starts with the feet” zespołu inside her

Debiutancka EPka zespołu inside her “it starts with the feet” miała premierę 22 lutego 2021. Cały minialbum naładowany siarczystym brzmieniem electro-rockowym dostępny jest na YouTube.

W planach jest również wydanie wersji fizycznej, której premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. W sieci pojawił się teledysk do utworu “Moonlight”. Na EPce można jednak znaleźć jego pełniejsze i bardziej dopracowane brzmienie.

inside her to całkiem świeży projekt, a właściwie eksperyment muzyczny osadzony w klimatach szeroko pojętej muzyki elektronicznej z elementami synthwave. Zespół wywodzi się głównie z cięższych brzmień, stąd nie mogło zabraknąć miejsca w ich twórczości na rockowe i metalowe strzały.

fot. materiały prasowe

Na co dzień grali lub wciąż grają w zespołach metalowych (Uhu w DYING SPIRIT, Kwolo w PURIFIRE – obecnie zespół zawiesił działalność). Pochodzą z Poznania, a początki inside her sięgają 2018 roku, kiedy to zaczęli zbierać pomysły (głównie na bazie jammowania), z których można było budować utwory na wspomnianą EP.

Cały album dostępny jest na YouTube i Bandcampie.

Za mix i master odpowiada Artur Kisarewski. Partię bębnów nagrał Jeremiasz (obecnie drummer kapeli MATERIA).

BANDCAMP: https://insideher.bandcamp.com/releases

FACEBOOK: https://www.facebook.com/inside-her-115239836684702

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/insideherofficial/

 

fot. okładka EP

Leave a Reply