Agata Radek w piosence “Zasady Gry”. Młodzi Artyści Śpiewają 2021

Piosenka “Zasady Gry”, który wykonuje Agata Radek pochodzi z płyty “Młodzi Artyści Śpiewają 2021“. Album został wydany przez Fundację Młodzi Artyści.

Świeża produkcja utworu czytelnie koresponduje z dziewczęcym głosem Agaty Radek. Dzięki zręcznie poprowadzonej kompozycji Krzysztofa Mrozińskiego udało się pokreślić niebanalny wokal początkującej dopiero młodej wokalistki. Piosenka posiada przebojowy potencjał i skutecznie może konkurować z bardziej mainstreamowymi propozycjami, które możemy usłyszeć w rozgłośniach radiowych. Może nie ma w niej elementu zaskoczenia, ale utwór potrafi przyciągać skutecznie uwagę ciekawie poprowadzoną melodią, która po kilkukrotnym przesłuchaniu zostaje z nami na dłużej.

fot. materiały prasowe

Warto też zwrócić uwagę na samą formę muzyczną, która mieści się gdzieś pomiędzy nowoczesnym popem, a bardziej piosenkowym kolorytem artystycznym. W “Zasadach Gry” udało się połączyć tradycję ze współczesnością. To profesjonalizm w najlepszej postaci, który pokazuje, że droga do realizacji planów i sukcesu niekoniecznie musi prowadzić przez programy typu “The Voice Kids”.

*****

Piosenka “Zasady Gry” powstała w 2020 roku, a premierę miała 25 stycznia 2021 roku. Autorem muzyki i słów do piosenki jest Krzysztof Mroziński, kompozytor i współzałożyciel Fundacji Młodzi Artyści. Głosu do tej produkcji użyczyła Agata Radek, uczestniczka Warsztatów Artystycznych organizowanych przez naszą Fundację. Do współpracy zaproszono także Grzegorza Lipca ze Sky Piastowskie, który zrobił klip promujący nasz singiel.

Fundacja Młodzi Artyści istnieje od 2006 roku. W ramach tego niezwykłego projektu udało się zrealizować wiele muzycznych projektów takich jak: 14 autorskich płyt Młodzi Artyści ŚpiewająWyjątkowe Warsztaty Artystyczne, współrealizowane Festiwale muzyczne jak “Fuma” czy “Rozdźwięki“, liczne produkcje muzyczne pod szyldem FMA RECORDS oraz różne warsztaty rozwijające talenty dzieci i młodzieży z całej Polski.

Celem Fundacji jest edukacja, promocja i wspieranie rozwoju w zakresie obejmującym działania artystyczne młodych ludzi. Od lat współpracujemy z rewelacyjnymi instruktorami, artystami, ludźmi, którzy nie tylko świetnie przekazują wiedzę, ale i czynnie udzielają się na polskiej scenie muzycznej.

 

fot. okładka płyty

Leave a Reply