De Mono prezentuje nowy singiel “W taką noc”

De Mono z Andrzejem Krzywym prezentują kolejny singiel promujący ich album “Reset”. Do piosenki “W taką noc” powstał teledysk.

Zespół De Mono z Andrzejem Krzywym w listopadzie 2019 wydał swoją kolejną płytę „Reset”. Niekwestionowanym hitem płyty stał się utwór „Prosto w serce”, ale tak naprawdę za serce chwytała historia w klipie piosenki „Gra się do końca”, który towarzyszył pięknej akcji społecznej o tej samej nazwie. Zespół wraz z wieloma znanymi sportowcami zaangażował się w zbiórkę na nową protezę nogi podopiecznego Amp Futbol Polska – Kubusia. 

„W TAKĄ NOC” jest trzecim singlem z  płyty „Reset”. Zmęczony długą izolacją zespół postanowił przypomnieć o tych chwilach, które wrócą, o momentach, kiedy bez towarzyszącego lęku i maseczek można było bawić się i szaleć przez całą noc. Dzisiaj doceniamy te chwile i każdy liczy, że to zmieni się już niebawem… 

„Wszyscy czekają z niecierpliwością na koniec pandemii. Wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z domu i bawić się do białego rana, zapomnieć o troskach i kłopotach, wreszcie poczuć się wolnym. O tym ta piosenka, która śmiało mogłaby się stać po pandemicznym hymnem” –  komentuje Andrzej Krzywy.

Autorem muzyki „Bo w taką noc” jest Tomasz Banaś, zaś tekstu Wojciech Byrski. Zdjęcia do klipu wykonał Hubert Zieliński.

Warto także przypomnieć, że zespół od niedawna jako jedyny może posługiwać się nazwą DE MONO, a to za sprawą długiej, 12 letniej batalii z byłym członkiem zespołu. Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Wyrok jest prawomocny.

 

De Mono – “Reset” [RECENZJA]

Leave a Reply