Julia Sibielak powraca z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Unreal”

“Unreal” to drugi singiel Julii Sibielak, który artystka prezentuje w rocznicę swojego debiutu. W nagraniu usłyszymy Atom String Quartet.

Julia to młoda artystka, która świadomie podąża torem własnych zapatrywań muzycznych. Wokalistka zwraca uwagę barwą głosu, wrażliwością i dojrzałością wykonawczą. Gratką dla miłośników smyczkowych brzmień jest fakt, że w nagraniu usłyszymy Atom String Quartet. Julia zabierze naszą wyobraźnię do scen filmu, który jeszcze nie powstał, a na którego premierę czekamy z niecierpliwością.

Julia Sibielak debiutowała w 2020 roku utworem #Undiscovered. Jako najmłodsza uczestniczka Carpathia Festival zajęła 2. miejsce w ubiegłorocznej edycji festiwalu, śpiewając swój debiutancki singiel.

fot. materiały promocyjne

Nowa piosenka Julii jest opowieścią o zmianach i odpowiedzialności za scenariusz własnego życia. Młoda artystka zachęca nas do zauważenia granic między tym, co rzeczywiste i nierealne, a także dodaje odwagi, by nie bać się zmian, a szukać w nich inspiracji.

“Każda zmiana w naszym życiu jest po coś… To my piszemy dla siebie scenariusze. Podążamy za tym, czego pragniemy, żyjąc pod ciągłą presją. A gdyby tak się zatrzymać… Pomyśleć… Może zauważylibyśmy, że zaciera się granica tego, co nierealne. To od nas zależy jak to wszystko się potoczy. Tylko my możemy coś zmienić. Możemy nie patrzeć wstecz… Niech ten utwór Was inspiruje. Niech będzie natchnieniem do zmian (…)” –  si.bielak

Za produkcję muzyczną i kompozycję odpowiedzialny jest Mateusz Krautwurst. Warto dodać, że Julia Sibielak jest uczestniczką tegorocznej edycji Voice Office. Czekamy z niecierpliwością na efekty ich pracy, a już dziś możemy delektować się tym, co ma nam do zaoferowania Julia Sibielak w premierowej piosence!

Posłuchaj piosenki “Unreal” w serwisach cyfrowych: https://id.ffm.to/unreal

 

 

Julia Sibielak debiutuje piosenką “Undiscovered”

Leave a Reply