Colin Clue prezentuje debiutancki album “You”

25 stycznia ukazał się album “You”, artysty występującego pod pseudonimem artystycznym Colin Clue. To klimatyczna muzyka osadzona w brzmieniu lat 70. i 90., ale z wyraźnie świeżym oddechem współczesności.

Colin Clue to artystyczny pseudonim.

“Przez wiele lat pisałem piosenki do „szuflady”, a teraz stopniowo nagrywam niektóre z nich w profesjonalnym studiu i wydawnictwach. Jestem miłośnikiem filozofii i harmonii. Przekłada się to na kompozycje, które przynajmniej aspiracyjnie są prawdopodobnie rodzajem mieszanki „nieco filozoficznej” refleksji w części lirycznej i melodii osadzonej klimatycznie w muzyce lat 70. i 90. To okres, który najbardziej mi odpowiada w historii muzyki popularnej.” – jak informuje artysta.

fot. okładka płyty

Już niemal rok temu mogliśmy poznać pierwsze dwie piosenki promujące album, które dotyczą miłości (“Care for Love”) i nadziei (“Hope”). Wkrótce pojawi się nowy singiel.

Zachęcamy do zapoznania się z muzyką artysty i zakupu płyty. W serwisach streamingowych album pojawi się w drugiej połowie lutego 2021.

Album fizyczne można kupować już na stronie (+ w wersji cyfrowej jako pliki mp3): https://muzykacyfrowa.pl/collection/you-colin-clue

Lista utworów:

1. Alone
2. Don’t let it out
3. Suffering and pain
4. Shine
5. Free
6. Care for love
7. Chaos
8. Don’t screw it up
9. Hope
10. You

+ BONUS
11. Sorrow – wersja instrumentalna
12. Don’t screw it up – wersja instrumentalna
13. You – wersja instrumentalna
14. Morning – wersja instrumentalna

 

fot. materiały promocyjne

3 odpowiedzi na “Colin Clue prezentuje debiutancki album “You””

  1. Jedna z najpiekniejszych płyt jakie kiedykolwiek słyszałam . Piękna liryczna ale i rockowa , z mądrymi poetyckimi tekstami. Must have !!!! Dziękuję Colin na emocje, ktore dała mi Twoja muzyka .

  2. Jedna z najpiekniejszych płyt jakie kiedykolwiek słyszałam . Piękna liryczna ale i rockowa , z mądrymi poetyckimi tekstami. Must have !!!! Dziękuję Colin na emocje, ktore dała mi Twoja muzyka

Leave a Reply