Największe przeboje Stachurskiego na jednym albumie

W ubiegłym roku ukazała się płyta z największymi przebojami Stachurskiego. “Polska muzyka” to cykl składanek z przebojami różnorodnych artystów polskiej sceny muzycznej.

Jacek od małego marzył o tym, aby tysiące ludzi śpiewało Jego utwory. Jako trzynastolatek nauczył się grać na gitarze. Później trafił do radia w Pszczynie, w którym był DJ-em pod pseudonimem Stachursky. Zaczął od prostych utworów do tańca, co przyniosło mu wielki sukces. Do dnia dzisiejszego innowacyjność stosowana w utworach Jacka ma miliony fanów.

fot. okładka płyty

 Stachursky to największa gwiazda rodzimej sceny pop-dance. Jego piosenki nie schodzą z list przebojów.

Każda płyta to ogromna dawka przebojowej muzyki z ogromnym bagażem przeżyć emocjonalnych. Talent odziedziczył po ojcu jazzowym perkusiście.

Rocznie gra 60-70 koncertów, głównie plenerowych oraz w dużych dyskotekach. Przyciąga na swoje koncerty kilkadziesiąt tysięcy widzów.

Najpierw był rockmanem, liderem zespołu Eve Boys. Karierę solową rozpoczął osiem lat temu, gdy nagrał piosenkę, pt. ‘Taki jestem’. Przebój ten odniósł fenomenalny sukces w Polsce oraz zdobył ogromną popularność w dyskotekach w Chicago.

Jacek Stachursky jest laureatem wielu nagród, Superjedynek, Bravo OTTO, Mikrofon Popcornu, Play Box, Skrzydła Super Expressu oraz Słowik Publiczności zdobyty na Sopot Festiwal w 2006.

Większość jego płyt osiągnęło status złotej oraz platynowej płyty: ‘1996’, ‘1999’, ‘1’, ‘Finał’, ‘Urodziłem się, aby grać’, ‘Trwam’, ‘Wspaniałe Polskie Przeboje’. ‘Moje najlepsze piosenki’ pokrył się trzykrotną platyną.

Tracklista:

1. Szampan i truskawki
2. Doskozzza
3. Ayessa
4. Taki jestem [Cobra Remix]
5. Zimna lufa [Denn Club Mix Radio Edit]
6. Jak w niebie
7. Typ niepokorny
8. Za każdy dzień, za każdy szept
9. Dosko
10. Kieliszki (Bbx & Stachursky)
11. Essa (Bbx & Stachursky)
12. Czuję i wiem (Restless Heart)
13. Jedwab
14. Jesteś moim przeznaczeniem
15. Zostańmy razem
16. Z każdym twym oddechem

 

Leave a Reply