Bisz powraca z teledyskiem do utworów “Kręgi / Joker”

Teledysk łączy połowy utworów “Kręgi” i “Joker”, których pełne wersje znajdą się na nadchodzącej długogrającej płycie Bisza. Materiał to współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem.

Raper wypuścił dwa numery łączone w jeden klip. „Kręgi” i „Joker” zapowiadają nowy, niezatytułowany jeszcze album artysty. Tytuł płyty jeszcze nie został ujawniony.

Ostatnim jak dotychczas albumem Bisza był wydany wspólnie z Radexem “Duch oporu” w 2019 roku. Płyta zawierała jedenaście eklektycznych utworów spojonych pieczołowitą produkcją, a ich tematyka krąży wokół problemów współczesności: od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą. To ważny głos pokolenia trzydziestolatków o kondycji Polski i świata.

fot. materiały promocyjne

Bisz – Jarosław Jaruszewski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym B.O.K. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Miuosh, Vixen, Tau, Vienio, Sarius i wielu innych. W środowisku muzycznym klasyfikowany jest jako raper -poeta.

 

 

Leave a Reply