Organek prezentuje nowy singiel! Posłuchaj utworu “Walcz”

“Walcz” to drugi singiel zapowiadający nową płytę grupy ØRGANEK, której premiera odbędzie się wiosną tego roku.

Utwór „Walcz” jest częścią akcji informacyjnej Fundacji Człowiek dotyczącej bezpłatnej pomocy terapeutycznej osobom w kryzysie psychicznym, w tym poszkodowanym w wyniku obecnej epidemii COVID-19. W wyniku współpracy grupy Organek oraz Fundacji Człowiek, powstała pierwsza w Polsce mapa wsparcia dla osób doświadczających kryzysu psychicznego.

fot. materiały prasowe

“Ciężko się nam wszystkim ostatnio żyło, trochę ‘świata’ zwaliło się na nasze głowy. Nie znam chyba osoby, która nie doświadczyła w ostatnim czasie jakiegoś rodzaju kryzysu psychicznego.

 

Wraz z Fundacją Człowiek postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju ułatwienie dla osób, które zdecydują się poszukać pomocy dla siebie lub bliskich. Stworzyliśmy mapę sprawdzonych adresów do specjalistów, terapeutów, która to mapa cały czas będzie się jeszcze zapełniała kolejnymi adresami: https://www.mapawsparcia.pl” – Tomasz Organek

Reżyserem teledysku do utworu “Walcz” jest Agata Trzebuchowska. Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman. W klipie wystąpiła m.in. Eliza Rycembel.

 

Leave a Reply