Premiera singla “Miej odwagę” Justyny Steczkowskiej na płycie CD

W sprzedaży pojawił się singiel z premierową piosenką Justyny Steczkowskiej “Miej odwagę”. Utwór zapowiada nową płytę wokalistki.

Justyna Steczkowska – szamanka polskiej sceny muzycznej. Artystka nietuzinkowa i wszechstronnie uzdolniona, która do tej pory dała się poznać jako wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka oraz fotograf.

Jest jedyną Polską wokalistką na popowej scenie, która może pochwalić się czterooktawową skalą głosu. Jej talent doceniły takie światowe sławy jak Jose Carreras czy Howard Shore zapraszając artystkę do wspólnych koncertów. Dzięki niesamowitemu talentowi zdobyła ogromne uznanie w branży muzycznej, a miliony Polaków pokochały ją za twórczość, charyzmę i niepowtarzalny styl.

fot. okładka singla

Laureatka wielu wyróżnień i nagród muzycznych, w tym m.in.: 6 Fryderyków, 2 Wiktorów, Róży Gali, Bursztynowego Słowika, Odkrycie Wschodu. Wokalistka ma w dorobku artystycznym 16 studyjnych albumów nagrodzonych złotem i platyną, około 200 piosenek i ponad 2000 zagranych koncertów. Pojawiła się również na ponad 100 okładkach gazet.

Singiel „Miej odwagę” zapowiada nowy album Justyny Steczkowskiej, który ukaże się w z okazji jej jubileuszu 25-lecia.

 

Leave a Reply