MaKi i jej nowy singiel. Posłuchaj utworu “Nie jesteś sam”

“Nie jesteś sam” to trzeci singiel młodej wokalistki Martyny Duszki, występującej pod pseudonimem artystycznym jako MaKi. Do piosenki powstał teledysk.

fot. materiały prasowe

“Nie jesteś sam” to nowocześnie zrealizowana piosenka pop, która została starannie przygotowana także od strony produkcyjnej. Wokalista dopiero rozpoczyna przygodę z muzyką, ale już teraz można powiedzieć, że ma na siebie pomysł i konsekwentnie go realizuje. W utworze udało się MaKi zawrzeć kilka osobistych przemyśleń, które dodają jej autentyczności. Jak na młodą, początkującą wokalistkę, nowa propozycja dowodzi temu, że świadomość rodzi się nie tylko w przyzwoitości muzycznej, ale także w pewnej dojrzałości, która na dzień dzisiejszy jest przekonująca.

Oczywiście propozycja jest skierowana do miłośników popowej estetyki muzycznej, jednak nie ustępuje ona twórczości takich artystów, jak chociażby Saszan czy Ewelina Lisowska. Jeżeli uda się jej zwiększyć zasięgi i zyska zainteresowanie medialne, być może w przyszłości dołączy do starszych koleżanek.

*****

Martyna Duszka to debiutująca wokalistka, ma 18 lat  i pochodzi z okolic Poznania. Występuje pod pseudonimem artystycznym MaKi, od roku tworząc własne piosenki. Na swoim koncie ma już dwa autorskie single. Najnowszy trzeci utwór “Nie jesteś sam” pojawił się 20 grudnia 2020 roku.

“Ten utwór ma dać Wam motywację i podnieść na duchu – oby się udało! Każdy z nas ma przeszłość gorszą lub lepszą… W chwilach załamania, zwątpienia często do niej wracamy… Ja próbuję od niej uciekać , gdy ona próbuje mnie dogonić i KOLEJNY RAZ złamać – bo wiem, że później jest ciężko wstać…”.

“Domyślam się, że i Ty miałeś takie momenty w życiu, które jeszcze czasem rozpamiętujesz… może i nadal się o nie obwiniasz, chciałbyś/chciałabyś je naprawić, bądź ZAPOMNIEĆ o nich raz na zawsze! Nie masz po nich w sobie motywacji, by działać. PAMIĘTAJ – nie jesteś sam, ja też tak mam, dlatego posłuchaj jeszcze raz refrenu” – jak informuje MaKi

Strona FB MaKi:

 

Jedna odpowiedź do “MaKi i jej nowy singiel. Posłuchaj utworu “Nie jesteś sam””

Leave a Reply