Adam Stachowiak powraca z nowym utworem “Jesteś wszystkim”

“Jesteś wszystkim” to nowy utwór Adama Stachowiaka, który promuje jego debiutancki album “Dotrę na szczyt”.

Adam Stachowiak – polski wokalista, producent muzyczny, pianista, kompozytor i autor tekstów. Początki jego drogi muzycznej to lata 2000-2001.

Przez lata pracował z różnymi muzykami, w międzyczasie pisząc do szuflady. Jak się później okazało, jego twórczość pokochały miliony. W 2016 roku stał się objawieniem The Voice of Poland, w którym pod namową jednego z jurorów po raz pierwszy wykonał własny utwór. Utwór “Mamo” przed premierą odcinka z jego udziałem obejrzało 3 miliony ludzi w Internecie. Program nigdy wcześniej nie uzyskał takich wyników oglądalności.

fot. materiały promocyjne

 

Debiutant, we współpracy z Universal Music Polska, miesiąc później wydał oficjalną wersję utworu, która po trzech tygodniach osiągnęła kolejny rekord oglądalności, tym razem w serwisie Vevo. Utwór został nagrodzony platynową płytą. W roku 2017 Adam wydał swój drugi singiel pt. “Wracam co noc”, który osiągnął niekwestionowany sukces radiowy w rozgłośniach ogólnopolskich, jak i lokalnych. Latem ruszyła trasa koncertowa, która objęła kilkadziesiąt miejscowości w całej Polsce.

Obecnie wokalista intensywnie pracuje nad swoim albumem, który ukaże się pod szyldem jego własnej wytwórni ABM Records. Oprócz znanych i lubianych kompozycji, niepodważalnej charyzmy oraz wyjątkowego głosu Adama, na jego sukces pracuje zespół zawodowych muzyków.

 

Dodaj komentarz