Mrozu promuje Wrocław w utworze “Bez snu”

Wrocław i Mrozu, czyli urodzony w stolicy Dolnego Śląska popularny polski wokalista, kompozytor i producent – to trzeci duet ogólnopolskiego projektu. W ramach akcji powstał specjalny utwór inspirowany Wrocławiem. Podobne muzyczne produkcje zrealizowała już Beata Kozidrak w Lublinie i raper Kizo w Gdańsku.

Za warstwę muzyczną przedsięwzięcia odpowiada znany producent Piotr Krygier aka ‘Duit’, a klimat tej realizacji ma być mocno osadzony we Wrocławiu. Jak przekonują muzycy każde miasto ma swoją wyjątkową atmosferę, koloryt, tożsamość, a wszystko to rezonuje na twórców. Zwłaszcza, że właśnie w miejscu dzieciństwa i młodości kształtują się pierwsze artystyczne fascynacje.

fot. Dagmara Szewczuk

 

Patronką mojego wrocławskiego liceum była Agnieszka Osiecka, a ja trafiłem na świetną, teatralną klasę, w której naprawdę uwielbialiśmy bawić się śpiewaniem – z jednej strony inspirowani muzyką miejską a z drugiej piosenką aktorską – mówi Mrozu. Miałem grupę przyjaciół, z którymi komponowaliśmy i nagrywaliśmy kawałki, wtedy też w zasadzie zacząłem występować. A mój rodzinny dom był pełen winyli. Strasznie się cieszę z udziału w projekcie, bo Wrocław mnie formował i to cały czas we mnie gra – wyjaśnia.

 

 

Dodaj komentarz