LINA i Piotr Zalewski w wyjątkowym utworze “Leaving Wonderland”

Utwór “Leaving Wonderland” to połączenie dwóch wrażliwości – wokalistki Karoliny ‘Liny’ Jarzyńskiej i pianisty Piotra Zalewskiego. Ta piosenka to pierwszy efekt ich współpracy.

“Leaving Wonderland” to mroczny utwór opowiadający o brutalności tego świata i cenie, jaką niejednokrotnie przychodzi nam zapłacić chcąc stawiać czoła trudnościom, które napotykamy na swojej drodze. O świecie, który jest grą dla najwytrwalszych graczy, gotowych na poświęcenia i… wymagającej ofiar.

“Leaving Wonderland” – poruszający, obrazowy, wokalno-fortepianowy utwór spod znaku krainy łagodności. Być może będzie zwiastunem dalszej, oby owocnej współpracy.

fot. Jacek Lungu (LINA) i Monika Ney (Piotr Zalewski / projekt okładki)

“Nagraliśmy z Karoliną ‘Liną’ Jarzyńską piosenkę. Motyw wejściowy do nowego Bonda. Piosenka ta nieoczekiwanie dobrze wpasowuje się w obecne nastroje w Polsce. Na pierwszy rzut ucha może wydawać się smutna. Mam nadzieję, że wielu z Was odnajdzie w niej również pozytywny wydźwięk.” – Piotr Zalewski

*****

LINA, czyli Karolina Jarzyńska to charyzmatyczna wokalistka o głębokiej, zmysłowej barwie głosu, autorka tekstów, kompozytorka. Niedoszły filmoznawca. Uczestniczka II edycji programu “The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Zwolenniczka sceny nie tylko estradowej, ale również teatralnej. Swoje pasje aktorskie dawniej realizowała w teatrze, obecnie pojawia się w telewizyjnych produkcjach, m.in. w roli epizodycznej w „Na Wspólnej”. Na koncie ma występy z takimi artystami jak Monika Urlik, Izabela Trojanowska, Jeden Osiem L, Sound’n’Grace , Marika, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, Monika Lewczuk i innymi. Prowadzi intensywne prace nad swoim debiutanckim, kosmicznym materiałem. Uczyła się w ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale wokalno-estradowym.

Piotr Zalewski to kompozytor i pianista. Komponuje i gra przeważnie neoromantyczny minimalizm. Swoją muzykę luźno określa mianem intuicyjnej, czyli po prostu płynącej z pierwszego odruchu, niezanieczyszczonej konstruktywnym myśleniem. We wrześniu 2019 roku wydał swój pierwszy fortepianowy album „IMAGO”.

Więcej tutaj: zalewskipiotr.com
Facebook: https://www.facebook.com/piotrzalewskimusic/
Instagram: https://www.instagram.com/piotr_zalewski_/

 

Muzyka: Piotr Zalewski

Tekst, wokal: LINA

 

Leave a Reply