KOMBII z pierwszym w karierze utworem świątecznym

To już kolejny singiel zespołu KOMBII w tym roku. Tym razem jednak zespół mocno zaskoczył, bo nagrał piosenkę świąteczną. Tekst do utworu „Białe święta” napisał Jacek Cygan.

fot. materiały prasowe

Dla zespołu ostatnie miesiące to czas, kiedy kontakt ze słuchaczami, fanami i publicznością na żywo jest znikomy. Stąd pomysł, aby zrobić ukłon w stronę miłośników grupy i w niecodzienny sposób złożyć życzenia świąteczne i noworoczne. Piosenka „Białe święta” niesie niezwykle pozytywne skojarzenia i lekką dla ucha melodię, wprowadzając w cudowny świąteczny nastrój.

“To pierwszy raz, kiedy z KOMBII zdecydowaliśmy się na zrobienie piosenki świątecznej. „Białe święta” w obecnym czasie te słowa nabierają wielowymiarowego znaczenia, bo „takich świąt nie było” jak sięgamy pamięcią.

A z drugiej strony to pogodny, nastrojowy utwór z dedykacją dla naszych fanów i odbiorców, którzy, przecież jak my wszyscy, pragną spokoju i wytchnienia w tym specyficznym czasie. Mamy nadzieję, że ta piosenka przyniesie Wam odrobinę radości i ciepłych skojarzeń. Miłego słuchania, dobrych Świąt i lepszego 2021 roku od całej naszej ekipy!”Grzegorz Skawiński

Producentami muzycznymi materiału są Marcin Limek i Piotr Matysiak, natomiast za scenariusz i reżyserię odpowiedzialne są Alicja Domańska i Paulina Wawruch.

 

Leave a Reply