Zespół przyJEZDNI prezentuje premierowy utwór “Będzie dobrze”

przyJEZDNI to formacja, która powstała spontanicznie z inicjatywy lidera zespołu Huberta Ampuły, będącego także kompozytorem i autorem tekstów. Premierowym utworem zespołu jest “Będzie dobrze”, do którego powstał teledysk.

fot. materiały prasowe

Ten utwór to może być historia każdego z nas.

„Singiel “Będzie dobrze” opowiada o tym, że każdy kto jest nawet w najgorszej z życiowych sytuacji, może z niej wyjść jeśli tylko bardzo tego chce. Potrzebny jest tylko jeden pozytywny impuls, który pociągnie za sobą wiele konsekwentnych czynów, co doprowadzi do sukcesu. Każdy jest kowalem swojego losu. Biorąc pod uwagę ten ciężki czas pandemii, w który się znajdujemy, przesłanie piosenki jest jak najbardziej aktualne, a problemy dotyczą każdego z nas – jednych bardziej, drugich mniej, ale jednak zawsze.”

“Trzeba myśleć pozytywnie, w końcu kiedyś BĘDZIE DOBRZE!” – mówi lider zespołu Hubert Ampuła.

“Zaczęło się od pandemii koronawirusa. Na co dzień zajmuję się techniką estradową i moja branża całkowicie się zatrzymała. W dodatku nawarstwiło się sporo problemów rodzinnych. Te ostatnie były bodźcem do powstania pierwszego singla „Odchodzę powoli”, który wydaliśmy w sierpniu tego roku. Napisałem go dla siebie, później nagrałem w studio, a po przesłuchaniu wiele osób stwierdziło, że ten utwór ma potencjał, więc postanowiłem założyć zespół, wydać klip i podzielić się nim ze światem. Z kolei muzycy to moi przyjaciele, z którymi wielokrotnie występowałem, tylko w innych projektach, a że każdy jest z innego miasta – stąd nazwa: przyJEZDNI” – mówi lider zespołu.

przyJEZDNI i ich nowy singiel. Posłuchaj utworu “Będzie dobrze”

Skład:

Hubert Ampuła – wokal, gitara

Przemysław Maćkowiak – gitary

Szymon Drabik – bas

Bartosz Błaszczyk – perkusja

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply