Mery Spolsky, Julia Wieniawa i Arek Kłusowski w utworze “Wspólna chwila”

“Wspólna chwila” to pozytywny utwór, który powstał we współpracy Julii Wieniawy, Mery Spolsky i Arka Kłusowskiego. Ta świąteczna opowieść, łącząca świat rzeczywisty z tym wirtualnym.

“W piosence „Wspólna chwila” chcemy przekazać, że warto się skupiać na tym co się dzieje tu i teraz, uczymy się czerpać z tego radość i nie zamartwiajmy się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Wszystko będzie dobrze! Z tą nutką optymizmu przeżyjmy tegoroczne święta i doceńmy ludzi, którzy trwają przy nas. Chwile są bardzo ulotne, a życie w najmniej spodziewanym momencie może nas zaskoczyć.” – mówi główny autor utworu Arek Kłusowski. W tworzeniu melodii Arka wspierał Adi Osianik, a produkcję nagrania odpowiedzialny jest Paweł Krawczyk z zespołu Hey.

fot. materiały prasowe

Mam taką tradycję na święta, która polega na tym, że co roku piszę jedną świąteczną piosenkę i chowam „do szuflady”. Bardzo się cieszę, że tym razem moje gwiazdkowe przemyślenia ujrzą światło dzienne i to w bardzo ciekawym trio, z Julią Wieniawą i Arkiem Kłusowskim. Bardzo mi zależało aby słowa w mojej zwrotce brzmiały jak mantra, którą warto na święta zapamiętać: kocham, lubię, tulę, czule, czuję, pragnę i szanuję, głaszczę, mlaszczę, mrugam, śmieję, wielbię, wzdycham, adoruję. Jestem również bardzo dumna z Arka, który skomponował naszą piosenkę i z Julii, która swoim wokalem nadała jej dużo ciepła! Wesołych świąt albo Mery Krismas! Auu!!!” – dodaje Mery Spolsky, która do „Wspólnej chwili” napisała część tekstu.

“Zarówno piosenka, jak i klip mówią o tym, jak bardzo ważne są wspólnie spędzone chwile podczas świąt. Niestety znakiem obecnych czasów jest często brak możliwości spotkania się „w realu” z najbliższymi, stąd moja postać pojawia się jako hologram. Wielu z nas pewnie zobaczy rodzinę tylko przez kamerkę w telefonie. Ale to i tak nie pozbawi nas czerpania radości ze świąt. Myślmy o sobie nawzajem i sprawiajmy sobie przyjemności.” – dodaje Julia Wieniawa.

 

Dodaj komentarz