Zapowiedź płyty “Toast” Kasi Popowskiej

Dała się poznać jako utalentowana songwriterka i wokalistka z Łodzi. Od lat z gitarą w ręku komponuje utwory dla siebie i innych. Już 27 listopada ukaże się nowa płyta Kasi Popowskiej pt. “Toast”.

Publiczność pokochała ją za utwór „Przyjdzie taki dzień”, który dotarł na listy przebojów rozgłośni radiowych w całym kraju w 2014 roku. Od tamtego czasu jej oryginalna i ciepła barwa głosu nieprzerwanie gości w eterze.

fot. okładka płyty

Album „Toast” to trzecie wydawnictwo Kasi Popowskiej, które ukaże się już 27 listopada 2020 roku. Surowe, a jednocześnie ciepłe brzmienia, mocniejsze gitary i minimalizm w instrumentarium – tak w pierwszej chwili można opisać jej najnowszy album. Bardziej intymny i dojrzalszy.

Znajdzie się na nim 11 utworów, którym towarzyszyć będą emocjonalne teksty. Album zwiastują single „Nie ma nas”, „Nim potłuczemy szkło” oraz „Powiedz gdzie”, które wyznaczają kierunek pozostałym utworom na płycie.

Produkcją albumu zajął się Maciej Wasio – ceniony i utalentowany producent z Wrocławia, który na swoim koncie ma współpracę z m.in. Jamalem, Patrycją Markowską i Afromental. Przy produkcji albumu współpracowali również m.in. Marcin Bors, Paweł Wochna, Kamil Durski, Piotr Rubik oraz Radosław Owczarz.

Tracklista:

1. Wierz mi
2. Ty i ja
3. Nim potłuczemy szkło
4. Powiedz gdzie
5. Pod prąd
6. Próbuj
7. Trop
8. Nie ma nas
9. Tu
10. Bal
11. Toast

 

Leave a Reply