KAMP! x Salt Wave Sessions 2020

Nadmorski Salt Wave Festival przeniósł się do sieci. Pod nazwą Salt Wave Sessions kryją się nagrania do trzech utworów zespołu Kamp!, które zostały zrealizowane latem tego roku, na platformie zacumowanej w Zatoce Puckiej.

Live sessions będzie można oglądać w sieci od jutra.

Pomysł na Salt Wave Sessions został wcielony w życie tuż po ogłoszeniu przeniesienia na 2021 rok 2. edycji nadmorskiego festiwalu muzycznego Salt Wave Festival.

fot. Piotr Pytel

Zauroczeni Zatoką Pucką organizatorzy postanowili przenieść doświadczenie quasi-festiwalowe na ekrany komputerów i smartfonów. W każdym momencie odtworzyć można video, które zabiera widzów wspomnieniami do lata 2019 oraz sezonu 2020.

Pierwszymi opublikowanymi video były teledyski do utworów Kamp!: “Denali Denali”, “International Landscapes” oraz “Play Me Dirty”.

Radek Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomasz Szpaderski to znane polskiej publiczności trio, które nawiązuje w swoich nowych wydawnictwach do muzyki klubowej, czy romantic techno, dającego się wychwycić w najnowszym singlu.

Wśród najbardziej znanych utworów zespołu znajdują się: “Heats”, “Cairo” czy “Distance of the Modern Hearts”. Kamp! ma na koncie cztery albumy, a także wiele EP-ek oraz singli.

Najnowszy, opublikowany w pierwszej połowie 2020 “Play Me Dirty”, to przedsmak przed wydaniem co najmniej trzech kolejnych utworów i emisją współpracy z innymi artystami. 

 

Jedna odpowiedź do “KAMP! x Salt Wave Sessions 2020”

Leave a Reply