Dawid Okoński prezentuje nowy utwór “Jak wolny ptak”

Dawid Okoński wraz z zespołem powrócił z nowym singlem “Jak wolny ptak”. Do premierowej propozycji powstał teledysk.

Utwór “Jak wolny ptak” promuje ważne, ludzkie wartości, takie jak miłość, pokój, a przede wszystkim wolność. Autorem zarówno muzyki, jak i słów do kompozycji jest Bartosz Hoppe.

Utwór opowiada o poszukiwaniu własnych dróg, zmierzaniu do wyznaczonego celu, a także możliwości decydowania o własnym życiu. Warto żyć w zgodzie z samym sobą, nie patrzeć na innych, wierzyć w siebie i robić to czego się pragnie. W życiu nie ma rzeczy niemożliwych.

Za miks i mastering odpowiada Arkadiusz Kopera (Black Kiss Records – Warszawa), natomiast klip wyprodukował Arkadiusz Pepliński (APA RECORDS – Bydgoszcz).

fot. materiały prasowe (Marek Hofman)

“Jak wolny ptak” to najnowszy utwór Dawida Okońskiego. Zespół grający autorski materiał z pogranicza pop-rocka a także alternatywy, powraca po dłuższej przerwie z nowymi pomysłami i nową energią.

“Doceniajmy i szanujmy WOLNOŚĆ, bo dzisiaj nie wiadomo jak długo będziemy się nią cieszyć… Słuchajcie i bądźcie z nami!”

„Dziękuję Panowie za wytrwałość, ogromny wkład i poświęcenie w tworzeniu tego projektu. Jestem mega szczęściarzem, że otaczają mnie tacy ludzie jak Wy i że mogę robić takie rzeczy! Jestem ogromnie wdzięczny za to jakich ludzi spotykam na swojej drodze! Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za WSZYSTKO!” Działamy dalej! “- Dawid Okoński

*****

W skład zespołu wchodzą:

Dawid Okoński –  frontman, wokal

Bartosz Hoppe – instrumenty klawiszowe

Piotr Klimek – bas

Michał Maćkiewicz – gitary

Adrian Trepka – perkusja

Arkadiusz Pepliński – realizator dźwięku, produkcja teledysków.

 

fot. kadr z klipu

Leave a Reply