Projekt Miasto Muzyka. Beata Kozidrak i Duit w utworze “Bliżej”

W projekcie Miasto Muzyka polscy wokaliści i wokalistki opowiadają historie swoich rodzinnych miast. Artyści łączą wspomnienia, uczucia i lokalne dźwięki, tworząc niepowtarzalne utwory. Pierwszą odsłoną tego projektu jest utwór “Bliżej” Beaty Kozidrak, który powstał we współpracy z producent Piotrem Krygierem, występującym jako Duit.

Dodatkowo, w specjalnie przygotowanych wideo spacerach, gwiazdy muzyki oprowadzą Was po najważniejszych dla nich miejscach w ich rodzinnych miastach.

fot. materiały prasowe

Jak brzmi Twoje miasto? Hałas ulic, stukot deskorolki na betonie, muzyka dobiegająca z ulubionych klubów, a może szum morza w oddali? Każde miasto ma własną paletę dźwięków. Każdy słyszy swoje miasto po swojemu.

Każde miasto brzmi inaczej. Każde brzmi wyjątkowo w duecie z artystą, który w nim dorastał.

Beata Kozidrak. Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Artystka pochodząca z Lublina, miasta z którym związana jest przez całe życie. To tutaj dorastała i stawiała pierwsze kroki na scenie. Współzałożycielka i wokalistka zespołu Bajm. Ma na koncie liczne nagrody, w tym m.in. Fryderyki dla najlepszej wokalistki roku i za najlepszą płytę pop czy tytuł ikony kultury tygodnika Wprost.

 

Leave a Reply