Koziguar prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Paproci kwiat”

“Paproci kwiat” to najnowsza propozycja katowickiego duetu Koziguar. Ten utwór to coś więcej niż tylko sprawnie zaprezentowana elektronika.

“Utwór opowiada o tajemniczej miłości, podsyconej strachem i wachlarzem napięć. Piosenka nawiązuje do pogańskiego rytuału poszukiwania kwiatu paproci, który miał być symbolem szczęścia i dostatku, i właśnie ta opisana w utworze miłość porównana jest do legendarnej rośliny.” – jak informuje zespół.

fot. materiały prasowe

Koziguar to elektroniczny duet producencki prosto z Katowic. Twórczość duetu to muzyka elektroniczna wędrująca pomiędzy housem, synthpopem i muzyką klubową z silnym przywiązaniem do klasycznej “piosenkowej” formy utworów.

Kozi i Guar to starzy przyjaciele, którzy po wielu wspólnych podróżach muzycznych i wielu wspólnie zagranych koncertach w całej Polsce, postanowili zająć się bezkompromisową twórczością na własnych zasadach. Zaczynając projekt w formie żartu nie spodziewali się, że szybko odważą się pisać w języku ojczystym i wreszcie mieć coś do powiedzenia. Duet Koziguar to przede wszystkim chęć do prezentowania muzyki elektronicznej całkowicie na żywo w oparciu o bogate instrumentarium i wirtuozerskie zdolności i doświadczenia muzyków.

*****

FB: facebook.com/koziguar

IG: instagram.com/koziguar

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply