Alicja Szemplińska z nowym utworem “Na pamięć”

Najnowszy utwór Alicji Szemplińskiej „Na pamięć” jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Do piosenki powstał także teledysk.

Alicja od kilku miesięcy konsekwentnie przedstawia efekty pracy nad swoim repertuarem. Po wydaniu singla „Empires”, z którym miała reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Rotterdamie, zaprezentowała singiel „Gdzieś”, a nieco ponad miesiąc temu wydała jeden ze swoich, jak sama mówi, najintymniejszych utworów pt. „Pusto”.

fot. Piotr Tarasewicz

Najnowsza piosenka „Na pamięć” jest kolejną opowieścią, z którą odbiorcy z pewnością będą w stanie się utożsamić. Alicja o swoim nowym singlu mówi:

“Ten utwór jest wyrazem pogodzenia się z przewrotnością relacji międzyludzkich. Wiadomość, w której podmiot liryczny akceptuje stan rzeczy, mimo że wspomnienia wciąż chcą tworzyć alternatywne rzeczywistości, w których nic nie stoi miłości na przeszkodzie…”.

Obrazek powstał w równie wyjątkowy sposób. W związku z kwarantanną, Alicja zmuszona była do zmiany planów i samodzielnego nagrania materiałów do klipu, które w sposób zdalny zostały opracowane przez reżyserkę, Klaudię Piekarską.

“Zdjęcia do teledysku do „Na pamięć” nakręciłam samodzielnie w domu. Klip powstał w wyjątkowych warunkach choroby i kwarantanny i cieszę się, że mogłam tym samym udowodnić, że jeśli się chce i ma pomysł, to można wszystko” – Alicja

 

Jedna odpowiedź do “Alicja Szemplińska z nowym utworem “Na pamięć””

Leave a Reply