Julia Pietrucha i premierowy utwór “With The Wind”

“With The Wind” to muzyczna nowość od Julii Pietruchy. Tym utworem artystka promuje swój najnowszy album “FOLK it! TOUR”, który ukazał się 6 listopada.

Płyta “FOLK it! TOUR” zawiera 10 utworów w aranżacjach folkowo-bluegrassowych. Część z nich to dobrze znane kompozycje pochodzące z dwóch wcześniejszych płyt: „Parsley” oraz „Postcards from the seaside”, ale znalazły się tu też 3 zupełnie nowe historie, powstałe podczas kamperowej podróży zespołu, która w postaci 4 odcinkowego dokumentu, pojawiła się w październiku na kanale YouTube jako seria “FOLK NOMADS”.

fot. materiały prasowe

Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach o tej samej nazwie. 

Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach, o tej samej nazwie. FOLK it! TOUR. Zapraszamy do północno-amerykańskich rytmów old-time.

“Są momenty, że chcesz rzucić wszystko. Są ludzie, dla których rzucasz wszystko i oddajesz im to, co jest w Tobie najlepsze, zachowując wszystko to, co bez nich chciało się zostawić. To wszystko z nimi dopiero stało się tym wszystkim.”

 “Oto moja wymarzona (kolejna) płyta. Esencja momentów, które na nowo obudziły we mnie radość tworzenia, bycia razem. Momentów, które przywróciły spokój i wiarę w muzykę. Oddaję Wam zarówno piękne dźwięki, jak i schowane w nich chwile niepowtarzalne, zdarzenia nie zaplanowane oraz te przygody niezapomniane. W taką podróż tylko z Wami i z moim folkowym zespołem.”

 

Leave a Reply