Verø powraca z nowym utworem. Posłuchaj singla “Łakocie”

28 października miała miejsce premiera nowego singla “Łakocie”, artystki występującej pod pseudonimem Verø.

“Łakocie” jest kolejnym utworem Verø. To elektroniczno-synthowa mieszanka dźwięków, dużo bardziej rytmiczna, niż poprzednie kompozycje. Nastrój przypomina nieco brzmienia elektroniczne z lat 2002-2006. Tekst opowiada o poziomie cukru we krwi, łakomstwie i czym się ono kończy. Piosenkę można interpretować na różne sposoby, ale już ta kwestia pozostawiona jest dla odbiorcy. W całości został stworzony, skomponowany i wyprodukowany przez wokalistkę i założycielkę projektu. Klip do piosenki przedstawia różowe i słodkie wizualizacje mieszanek farb i brokatu.

fot. materiały promocyjne

Verø związana była wcześniej z projektem My Name Is New wytwórni Kayax. Wtedy też promowała swój utwór “Czas”. Polskie teksty, powiew świeżości i dziewczęcy wokal – to trzy określenia, które definiują najlepiej tę twórczość.   Niegdyś muzyka Verø spotykała się z dobrym odbiorem w Holandii i RPA, dzięki współpracy z talentcast.nl. Dziś założycielka projektu zajmuje się produkcją, komponowaniem, pisaniem tekstów, śpiewem i całokształtem wizerunku artystycznego.

Współpracuje na stałe z MA77E, który bierze czynny udział przy aranżacji, stanowi pomoc w produkcji i kompozycji oraz nieodzowny filar duetu, a w składzie projektu jest od samego początku. Obecnie na stałe związani z Agorą Digital Music.

Utwór “Łakocie” dostępny na wszystkich platformach streamingowych:
https://ffm.to/LakocieVero

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply