Premiera debiutanckiego albumu “#1” zespołu Liver

30 października 2020 to data premiery debiutanckiej płyty zespołu Liver. Album “#1” ukazał się pod naszym patronatem medialnym.

Liver to zespół który powstał na początku 2020 roku. Młody, zdolny gitarzysta, kompozytor i autor tekstów Szymon Grela w połączeniu z doświadczeniem basisty Mirosława Greli i perkusisty Roberta Winczowskiego serwują nam wyjątkową mieszankę muzyczną: klasyczny rock z domieszką bluesa, country, funky i wielu innych gatunków muzycznych. Zespół Liver czerpie pełnymi garściami z tego co najlepsze w muzyce.

fot. materiały promocyjne

Jak twierdzi basista zespołu: ”Po latach poszukiwań czas na granie muzyki która sprawia nam najwięcej przyjemności. Koniec z kalkulowaniem. Publiczność bardzo szybko wyczuwa to czy muzycy są autentyczni w tym co robią”.

30 października ukazała się pierwsza płyta tego zespołu z Podkarpacia. Na pierwszy singiel trafił utwór “Someone”, do którego został nakręcony klip w studio Dirty Sound Records, gdzie zespół nagrał wszystkie utwory na płytę. Studio jest ulokowane w przepięknej okolicy we wsi Żarnowa w powiecie strzyżowskim:

W tak pięknych okolicznościach przyrody nagrywanie muzyki to wielka przyjemność i słychać to na  płycie. Jest radość i pozytywny przekaz, że każdy z nas może zrobić coś fajnego, żeby choć trochę oderwać się od czasami przytłaczającej nas rzeczywistości.

Czy po przesłuchaniu tej płyty poczujecie się trochę lepiej? Warto  się przekonać.

Tracklista:

1. Big Bye Bye
2. Someone
3. Brainwasher
4. Tobacco Tear
5. Ocean Blue
6. Miss You

 

fot. okładka płyty

Jedna odpowiedź do “Premiera debiutanckiego albumu “#1” zespołu Liver”

Leave a Reply