Arkadiusz Obrzut i jego najnowszy singiel “Zaczarowany”

1 października odbyła się premiera kolejnej kompozycji Arkadiusza Obrzuta, która powstała specjalnie na okoliczność jubileuszu artysty. „Zaczarowany” jest drugim singlem po bardzo dobrze przyjętym utworze „Gdyby Tak”.

Za produkcję muzyczną utworów odpowiada współpracujący z Arkiem od kilku lat multiinstrumentalista,  aranżer, producent Mateusz Hrynkiewicz.

Arek Obrzut pochodzi z Sądecczyzny. Jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Wokalno-Aktorskiej w klasie Rafała Kępińskiego. Na co dzień współpracuje z Piwnicą pod Baranami, gdzie występuję z autorskimi recitalami i reżyseruje koncerty. Jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Twórczej Integracji, który promuje działalność młodych wokalistów z całej Polski.

fot. materiały prasowe

W 10-lecie mej krakowskiej działalności artystycznej oddaję Wam kolejny autorski utwór ZACZAROWANY. O Mnie, o Tobie, o Człowieku. W tych trudnych czasach walki o wolność, równość, tolerancję wciąż musimy dokonywać osobistych wyborów między tym co słuszne, a konieczne. Życzę Nam wszystkim zgody z własnym sumieniem i otwartości na drugiego człowieka, który jak powtarzała mi od zawsze moja Mama: „myśli i czuje, jak ty”Arek Obrzut

 

Słowa: Arkadiusz Obrzut

Muzyka: Arkadiusz Obrzut

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply