Justine Promesse prezentuje nowy utwór. Posłuchaj singla “Bo to jest nasza muzyka”

“Bo to jest nasza muzyka” to premierowy utwór artystki, występującej pod pseudonimem  Justine Promesse. Singiel jest częścią większego projektu, zatytułowanego “Opera Heartbeat”.

fot. materiały promocyjne

“”Bo to jest nasza muzyka”, to piosenka artystyczna, w której chcę przekazać odbiorcom, że mimo tego, że wszyscy borykamy się z codziennymi problemami, to muzyka jest czymś, co pozwala nam na wyrażenie tego, co naprawdę myślimy i czujemy i chociaż “sceny nie ma” i nie możemy liczyć na oklaski ze strony innych ludzi, to jednak warto jest robić to, co naprawdę daje nam sens w życiu, spełniać swoje marzenia, mówić o tym, co jest dla nas ważne.” – mówi Justine Promesse i dodaje:

“Piosenka powstała w ciągu jednego dnia. To była całkowita improwizacja, tak jak pozostałe 9.

Postanowiłam sobie, że w ciągu 1 dnia nagram 10 piosenek, bo chciałam mieć swoją płytę. Zrobiłam nawet grafikę do płyty. Nie przygotowywałam wcześniej ani tekstu ani muzyki. Zrobiłam to w celach non-profit, edukacja. Nie zarabiam na tym na YT.”

Justine Promesse to pseudonim artystyczny Aleksandry Kulawik – pisarki, wokalistki, artystki i społeczniczki.

“Sztuka i Prawo to pasje mojego życia. Jestem pisarką i artystką a przy okazji bardzo angażuję się społecznie, pomagając osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Moim marzeniem jest wydać płytę z własnymi piosenkami i założyć firmę wraz z fundacją, dzięki czemu mogłabym wspierać działalność polskich firm w kraju i poza jego granicami, jednocześnie realizując działania charytatywne w ramach fundacji. Plany na przyszłość: być dobrym człowiekiem, kierować się etyką zawodową i pomagać innym rozwijać skrzydła.” – jak informuje artystka

Pseudonim artystyczny Justine Promesse znaczy “Nadzieja na lepsze jutro”.

Grupa Coaching Justine: https://www.facebook.com/groups/1777294249074323

 

Leave a Reply