Nowy utwór zespołu A n o t h e r l a n d. Posłuchaj singla “Wszystko jedno”

Premierowy utwór “Wszystko jedno” to kolejna odsłona gitarowo-syntezatorowej twórczości zespołu A n o t h e r l a n d. Do piosenki powstał teledysk.

Singiel “Wszystko jedno” został wydany przez Kayax w ramach projektu dla młodych artystów My Name Is New.

Przez lata byli nieustraszonymi wojownikami rocka, siejącymi spustoszenie w zadymionych klubach liczących 30 miejsc stojących, jednak to im nie wystarczało.

fot. materiały prasowe

Zmienili muzyczny kierunek, założyli kolorowe skarpety i zapuścili wąsy, żeby zasypać Was kolejnymi rzewnymi gitarowo-syntezatorowymi melodiami i tanecznymi rytmami. Lata 80., muzyczna balanga, syntezatory, dobra energia… a to wszystko z charakterystycznym dla bandu przymrużeniem oka. Mowa o zespole A n o t h e r l a n d, który potrafi łączyć muzyczne inspiracje gitarowe z kolorytem klasycznych brzmień elektronicznych.

A n o t h e r l a n d przeszedł gruntowną przemianę, co było słychać już w ich poprzednim singlu “Metamorfoza”. Zapewne wkrótce poznamy ich kolejne, tak śmiałe w swej wymowie piosenki, które być może w przyszłości doprowadzą nas do całego albumu.

Koncertowe bestie, dobrze znane na undergroundowej scenie południowego Mazowsza. Teraz grają vabank i zamierzają wziąć całą wygraną do domu. Jesteście zaintrygowani? Nadal nie? Nic dziwnego! Posłuchajcie zatem ich muzyki i dajcie się miło zaskoczyć. Tym bardziej, że “Wszystko jedno” dostarczy Wam wiele przyjemności.

Utwór znajdziecie w serwisach cyfrowych: https://KayaxMusic.lnk.to/WszystkoJedno

 

Leave a Reply