Natalia Zastępa z nowym singlem “Lava Lamp”

“Lava Lamp” to już kolejna premierowa propozycja Natalii Zastępy, do której powstał teledysk.

„Lava Lamp”, najnowszy singiel Natalii Zastępy, jest jak ostatnie ciepłe dni jesieni – gdy łapiemy te chwile szczęścia, kiedy jeszcze raz możemy założyć t-shirt z krótkim rękawem, wystawić twarz do słońca, nacieszyć się nim przed kilkoma kolejnymi zimnymi miesiącami. Wokal Natalii Zastępy z pewnością sprawia, że ciepłe chwile zostaną na dłużej. Że uda nam się je zamknąć w pudełku, jak pływającą, tworzącą fascynujące kształty woskową masę z tytułowej „Lava Lamp”.

„Zagrałam va banque i za swoje mam” – śpiewa Natalia Zastępa w refrenie swojego najnowszego singla, który jest muzycznym odpowiednikiem babiego lata. Szybki rachunek sumienia, konieczność powrotu do szarej rzeczywistości, większej odpowiedzialności.

Sama wokalistka tak opowiada o najnowszym singlu:

“Moje życie jest trochę taką lava lamp, składa się z różnych etapów – raz się wznoszę, raz opadam. Denerwuje mnie rutyna i smuci, kiedy pewne etapy życia się kończą, ale wiem, że jeszcze wrócę na górę bogatsza i silniejsza o przeżyte doświadczenia” – Natalia Zastępa

Wyczekując bardziej beztroskiego czasu, kolejnego pełnego oddechu, zbieramy siły na momenty opadania.

Autorami piosenki są: Natalia Wrzosińska, Michał Wrzosiński oraz Maciej Zieliński, słowa stworzyli Igor Seider, Natalia Wrzosińska i Małgorsia Jaworska-Woźniak, natomiast za produkcję, realizację i mix odpowiada Maciej Wasio.

W produkcję zaangażowani byli również Paweł Krawczyk, Olaf Deriglasoff oraz Radosław Owczarz. Masteringu dokonał Marcin Bors. Do „Lava Lamp” powstało lyric video zrealizowane przez Mariusza Mrotka.

W maju 2020 ukazał się singiel „Rudy”, który sporo namieszał na radiowych listach przebojów, a sam klip obejrzano już ponad 2 mln razy. Fani artystki mogli też posłuchać premierowego utworu „Niech się stanie” oraz duetu z Marcinem Sójką – „Ślady. Jak zostać gwiazdą” – promujący film „Jak zostać gwiazdą” (w kinach od 2 października). Wiele zadziało się też w życiu osobistym wokalistki: Natalia skończyła 18 lat oraz rozpoczęła klasę maturalną.
Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu Natalia miała okazję zaprezentować się dwukrotnie na scenie: wykonując singiel „Rudy” w ramach Debiutów oraz „Strefę Półcienia” w koncercie poświęconym pamięci Romualda Lipki. Podczas koncertu „Solidarni z Białorusią” Zastępa wykonała jeden z najtrudniejszych utworów z polskiego kanonu: „Dziwny jest ten świat”. W obu przypadkach Natalia została doceniona za interpretację i wykonanie.

“Wyzwania stanowią dla mnie naturalny rozwój” – nasza rozmowa z Natalią Zastępą

Leave a Reply