No Brothers z nowym utworem “Tak niewiele”

Niedawno premierę miał nowy teledysk nowosądeckiego zespołu No Brothers do utworu “Tak niewiele”. To szczególna kompozycja w repertuarze grupy, nagrana z kwartetem smyczkowym.

Muzykę skomponował gitarzysta Artur Kmiecik, tekst napisała wokalistka Bożena Górecka-Tokarczyk, aranżacje smyczkowe to zasługa Mieczysława Smydy, a partie smyczków nagrał Kwartet Galicyjski z Nowego Sącza. Utwór opowiada o rozterkach ludzi zmuszonych wyjechać za granicę w poszukiwaniu lepszego życia.

fot. materiały prasowe

W ostatnich dniach wakacji No Brothers nakręcili kolejny teledysk do utworu Tomka Luberta (Virgin) – “Jest ryzyko jest zabawa”. Słowa – Bożena Górecka-Tokarczyk. Realizacja klipu odbyła się na jachcie na jeziorze Rożnowskim w okolicach Małpiej Wyspy i hotelu Heron Live Hotel. Szybki, wesoły, letni numer mógłby zostać hitem przyszłego lata. W sieci pojawi się w listopadzie. Już teraz zapraszamy na premierę, a także na kanały zespołu No Brothers na You Tube, Facebook, SoundCloud i Instagram.

No Brothers to gitarowa energia połączona z charyzmatycznym wokalem a także mocne, melodyjne kompozycje, poruszające teksty, bogate brzmienie i żywiołowe koncerty. W dorobku dwie przebojowe płyty oraz liczne koncerty plenerowe i klubowe m.in. w ramach WOŚP a także jako support zespołów: Organek, Dawid Kwiatkowski, Bracia, Perfect, Wojtek Pilichowski Band, Kasia Kowalska, Łzy, Kamil Bednarek, Doda & Virgin.

We wrześniu 2015 roku utwór „Oderwani od rzeczywistości” znalazł się na pierwszym miejscu list przebojów MTV24.TV i portalu Planeta Kobiet a w grudniu tego samego roku sukces ten powtórzył utwór „Tak niewiele” nagrany z kwartetem smyczkowym. Kolejne utwory które doszły na szczyty obu tych list przebojów to: “Wszystko w twoich rękach” w kwietniu 2016 i “Jej oczu blask” w październiku 2017.

W 2018 roku Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik wystąpili w programie Mam Talent w telewizji TVN. W tym samym roku ukazała się druga płyta “No Brothers II”, która jest fizycznie w sprzedaży i na wielu platformach cyfrowych. W marcu 2019 Bożena Górecka-Tokarczyk wystąpiła w programie All Together Now – Śpiewajmy Razem w telewizji Polsat a następnie na koncercie z jurorem tego programu Krzysztofem Jaryczewskim (Oddział Zamknięty).

Zapraszamy na kanały i profile No Brothers: 

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply