Premierowy album zespołu THE POKS. Posłuchaj singla “Kolory”

“Kolory” to drugi singiel promujący nowy minialbum “Na atomy” zespołu THE POKS, który ukazał się 25 września. Warto posłuchać.

Minialbum składa się z utworów inspirowanych różnymi formami sztuki – film, muzyka, malarstwo. Głównym zadaniem warstwy muzycznej jest jak najlepszy sposób zobrazowania opowiadań, jakie zawarte są w poszczególnych utworach. Idea płynąca wprost od członków zespołu to brak informacji o bezpośrednich inspiracjach w celu uszanowania wyobraźni słuchaczy, którzy będą mogli interpretować każdą sekundę materiału na swój sposób.

fot materiały prasowe

Poprzednim utworem promującym minialbum był “Charles Floyd”, a wraz z premierą płyty zespół wypuścił kolejny singiel “Kolory”.

The POKS – rock-alternatywna grupa założona w 2015 roku w Krakowie. Skład zespołu tworzą Łukasz Dąbrowny – wokal, gitara; Dominik Gałenza – gitara, syntezator; Adam Balicz – perkusja; Rafał Drozdowski – gitara basowa. W 2016 roku wydali swój debiutancki materiał w formie EP pt. “Radocholia”. Przez kolejne 2 lata koncertowali w różnych miejscach w kraju, uczęszczając na konkursy, przeglądy studenckie i organizowane eventy.

Więcej o zespole: https://thepoksband.pl/

Płyta “Na atomy” dostępna jest w serwisach cyfrowych. Album kupisz pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/110zC7xikQaR77K6KAkz7BsDl6y-HNkkB8T4H9oKR7fA/viewform?edit_requested=true

 

Grafika: Marta Tomczyk

Dodaj komentarz