Bober zapowiada album “Poradnik sukcesu”. Posłuchaj utworu “Czarek”

„Czarek” to piąty utwór promujący album Bobera „Poradnik sukcesu”, który ukaże się 25 września nakładem wytwórni QueQuality.

Raper dał się poznać na WBW (Wielka Bitwa Wolnostylowa), w której (jako uczestnik) brał udział od 2015 do 2017, wygrywając ją dwukrotnie (2016, 2017), od 2018 jest jurorem, a także prowadzącym wydarzenia.

Singlowi towarzyszy materiał wideo, w którym Bober wciela się w kultowe role Cezarego Pazury, na których to wielu z nas (w tym Raper) się wychowało. Same kreacje to nie jedyne nawiązania do ról Pazury. Słowa numeru napisane przez Bobera zgrabnie przeplatają się z kultowymi cytatami i parafrazą część z nich. Całość tworzy niewątpliwy hołd dla aktora, wykonanym ze smakiem.

 

“Poradnik Sukcesu” to album przy którego tworzeniu przede wszystkim świetnie się bawiłem. Większość albumu powstała pod ręką Mateusza – “4money”, z którym mieliśmy kopalnie beki i atmosfery którą da się w kawałkach wyczuć. Zawsze lubiłem przekazywać swoje przemyślenia i światopogląd w sposób pełen ironii i poczucia humoru , a przy tym albumie odnalazłem swoją unikalną stylówę w której mogę to robić.
Myślę że ten album to ogromny krok w kierunku w którym będę mógł się spełniać.”

 

Lista utworów:

1. Joł (prod.4money)

2. Nie Pytaj (prod.4money)

3. Stand-Rap (prod. 4money)

4. Płyta Dekady 2 ft.Filipek(prod.4money)

5. Ewoluujemy ft. Zetha (prod.4money)

6. Bajka (prod. D3W)

7. Skurwol (prod. 4money)

8. Partykiller (prod.4money)

9. Jak Ty ft Sobel(prod. Cyga)

10. Poradnik Sukcesu (prod.4money)

11. Czarek (prod.4money)

 

Leave a Reply