Winylowe wydanie płyty “Disarm” Mary Komasy

18 września ukazała się winylowa wersja najnowszej płyty Mary Komasy “Disarm”.

Mary Komasa – wokalistka, autorka tekstów i piosenek. Jej debiutancka płyta „Mary Komasa”, nagrana w berlińskim studio LowSwing, została wydana w 2015 roku, zyskując entuzjastyczne reakcje krytyki oraz rozgłos medialny. Teledyski „Oh Lord” oraz „Lost Me” miały swoje premiery na platformie Nowness, budząc zainteresowanie odbiorców na całym świecie.

fot. materiały prasowe

Na swojej drugiej płycie „Disarm”, Mary postawiła na połączenie awangardowych brzmień orkiestrowych z progresywną elektroniką. Płyta powstała w Londynie, Berlinie i Warszawie. Jej produkcją zajęło się brytyjskie duo God Colony, a aranżacje orkiestrowe przygotował Antoni Komasa-Łazarkiewicz.

Dotychczas ukazały się cztery wideoklipy promujące „Disarm”, tj. „Palermo”, „Degenerate Love”,  „Be a Boy oraz Sauvages. Artystka do współpracy przy teledyskach zaprosiła grono wybitnych twórców, w tym berlińskiego performera MJ Harper, oraz Anję Rubik. Prezentacja teledysków miała miejsce na portalu Dazed Digital, a partnerem medialnym całej płyty jest polska edycja magazynu Vogue.

Jak mówi artystka: „ „Disarm” to hołd oddany mojej generacji spadających gwiazd. Świadectwo przemiany, której doświadczyłam i konsekwencji, z którymi musiałam się zmierzyć. Jest to zapis moich poszukiwań piękna i nadziei w coraz bardziej rozpadającym się świecie. Musiałam zdefiniować się na nowo. Teraz czuję się ponownie sobą”. 

Tracklista:

Side A
1. Degenerate Love
2. Sauvages
3. Palermo
4. Taste
5. Now Silence

Side B
1. Closer
2. Disarm
3. Shut Down The Lights
4. Be A Boy
5. Chronic Love Gam

 

Leave a Reply