Nowy projekt iWojtek Wojtka Jabłońskiego. Posłuchaj “Witam każdy dzień” Wiktorii Zełep

Wojtek Jabłoński kompozytor i gitarzysta zespołu KULT, po sukcesie płyty KAZIK „Zaraza”, o której w tym roku było wyjątkowo głośno, wypuszcza właśnie pierwszą edycję swojego autorskiego projektu muzycznego „iWojtek”.

Pierwszym tego efektem jest debiutancki utwór “Witam każdy dzień” Wiktorii Zełep.

Ideą projektu jest promocja zdolnych, nieznanych szerszej publiczności wokalistów, wyłonionych z castingu, który Jabłoński ogłosił w mediach społecznościowych na początku tego roku. Napłynęło wówczas ponad 300 zgłoszeń od osób chcących nagrać swój singiel. Ostatecznie Wojtek Jabłoński wybrał 10 wokalistów, którym wyprodukował piosenki od muzyki i tekstów po teledyski.

fot. materiały prasowe

 

Jabłoński ma nadzieję, że uczestnictwo w tym projekcie pomoże wszystkim spełnić ich marzenia i zaistnieć w świecie muzycznym. 
Muzyka została dostosowana do stylu śpiewania i wrażliwości każdego z wokalistów i gatunkowo różni się od mocniejszych rockowo-punkowych brzmień, z którymi dotychczas Jabłoński był kojarzony. Przy piosenkach współpracował z Konradem Wantrychem przy aranżach klawiszy i kwartetu smyczkowego.

Premiera utworu “Witam każdy dzień” Wiktorii Zełep miała miejsce 10 września. Do piosenki powstał teledysk.

Aktualności dotyczące projektu na:

 

Jedna odpowiedź do “Nowy projekt iWojtek Wojtka Jabłońskiego. Posłuchaj “Witam każdy dzień” Wiktorii Zełep”

Leave a Reply