Karolina LINA Jarzyńska z nowym utworem “Supernova” [PREMIERA]

“Supernova” to premierowy utwór Karoliny LINY Jarzyńskiej. Nowa piosenka doczekała się teledysku, który trzeba zobaczyć. Oficjalna premiera tylko u nas!

Supernova to współczesna kobieta, zagubiona w brutalnej rzeczywistości. Chce być kochana, więc naiwnie kocha. Najczęściej płacąc za to cenę. Desperacko próbuje wydostać się z pustki, starając się odkopać ślady dawnej siebie i poskładać je na nowo, aby móc wreszcie odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

fot. materiały prasowe

 

Utwór powstał we współpracy z Krzysztofem Brzezińskim – kompozytorem i producentem, absolwent fortepianu jazzowego na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jest kierownikiem muzycznym Teatru Muzycznego w Łodzi. Obecnie współpracuje m.in. z zespołem Xxanaxx.

Muzyka: Krzysztof Brzeziński

Tekst: Karolina „LINA” Jarzyńska

*****

LINA, czyli Karolina Jarzyńska to charyzmatyczna wokalistka z Warszawy o głębokiej, zmysłowej barwie głosu, autorka tekstów, kompozytorka. Uczestniczka II edycji programu “The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. Zwolenniczka sceny nie tylko estradowej, ale również teatralnej. Swoje pasje aktorskie dawniej realizowała w teatrze, obecnie pojawia się w telewizyjnych produkcjach, m.in. w roli epizodycznej w „Na Wspólnej”. Na koncie ma występy z takimi artystami jak Monika Urlik, Izabela Trojanowska, Jeden Osiem L, Sound’n’Grace , Marika, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł i innymi. Uczennica ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na wydziale wokalno-estradowym. Obecnie prowadzi intensywne prace nad solowym materiałem.

Media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/halotulina/

Instagram: https://www.instagram.com/halotulina/

 

Leave a Reply