Natalia Zastępa i Marcin Sójka w piosence “Ślady. Jak zostać gwiazdą”. Oficjalny zwiastun filmu

W sieci pojawił się pełnowymiarowy zwiastun filmu „Jak zostać gwiazdą”. W zapowiedzi można usłyszeć przebojowy duet Natalii Zastępy i Marcina Sójki „Ślady. Jak zostać gwiazdą”.

Singiel wykonany przez jednych z najpopularniejszych uczestników ostatnich edycji „The Voice of Poland” promuje obraz z Urszulą Dudziak, Julią Kamińską, Katarzyną Sawczuk i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych. „Jak zostać gwiazdą” w kinach od 2 października.

fot. materiały prasowe

Natalia Zastępa była jedną z gwiazd tegorocznej edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Na scenie pojawiała się dwukrotnie: w koncercie poświęconym pamięci Romualda Lipki, gdzie wykonała utwór „Strefa półcienia” oraz w koncercie Debiuty – ze swoim ostatnim singlem „Rudy”, który zyskuje coraz większą popularność na listach przebojów, a sam klip obejrzano już ponad 1,8 mln razy. Prowadzący zapowiedzi ten występ Natalii stwierdzeniem, że to najsłynniejszy „Rudy” od czasu Rudego-102.

Również Marcin Sójka uświetnił swoim występem największe święto polskiej piosenki – widzowie opolskiego amfiteatru i przed telewizorami mogli usłyszeć ubiegłorocznego laureata Karolinki wykonującego „Lepiej” oraz „Dalej”: przeboje z debiutanckiego albumu pt. „Kilka prawd”.

Zarówno Natalia Zastępa, jak i Marcin Sójka, pracują nad kolejnymi singlami – więcej informacji wkrótce!

 

Leave a Reply