Morena prezentuje premierowy utwór. Posłuchaj “Mapy miłości”

“Mapa miłości” to premierowy utwór Moreny, czyli Kingi Garb. Piosenka z cygańsko-bałkańską melodią doczekała się także teledysku.

“Mapa miłości” powstała z inspiracji muzyką folkową, bałkańską i cygańską. Są To myśli przelane na papier dojrzałej kobiety, która postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Teledysk powstał w otoczeniu pięknych podhalańskich krajobrazów oraz w ogrodzie pełnym lawendy w Ostrowie.

fot. materiały prasowe

“Serdecznie zapraszam na premierę mojego pierwszego teledysku, który miałam przyjemność kręcić ze wspaniałym muzykami, ale przede wszystkim ze wspaniałymi ludźmi. Jestem ogromnie wzruszona i pełna emocji, ponieważ spełnia się właśnie jedno z moich marzeń.

 

Jak się okazuje nigdy nie jest za późno na realizowanie swoich marzeń a pesel to tylko cyfry. 🙂

Z całego serducha dziękuję mojej kochanej przyjaciółce, która jest dla mnie motorem napędowym i motywacją w chwilach zwątpienia. (Beti dziękuję…) Piosenkę dedykuję wszystkim wystraszonym kobietom, aby miały odwagę o siebie zawalczyć.” – jak informuje wokalistka.

Kinga Garb pochodzi z Nowego Targu, publicznie śpiewa od 4 lat.

*****

Premierowy utwór “Mapa miłości” to zgrabnie poprowadzona kompozycja z melodyjnym, na swój sposób przebojowym refrenem. Istoty dodają jej naleciałości muzyki cygańsko-bałkańskiej. Słowiańska dusza odnajduje się natomiast w tekście napisanym w języku polskim i zwiewnym głosie samej wokalistki. Lekkość tej piosenki nadaje jej niewymuszonego rozrywkowego charakteru i staje się urokliwym podsumowaniem mijającego lata, do którego będziemy mogli wracać z sentymentem, słuchając nowego utworu Moreny.

Muzyka i tekst – Kinga Garb

Produkcja i aranżacja – Jakub Bobas Wilk (studio CHABAKOOVKA)

Akordeon, śpiew – Stanisław Rzadkosz

Gitara akustyczna, kontrabas oraz fortepian – Kuba Bobass Wilk

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply