Abradab, Rahim i Kleszcz z kolejnym singlem “Co 3 to nie 2”

„Co 3 to nie 2” − tak zatytułowany jest drugi oficjalny zwiastun wspólnego projektu śląskiego tria Abradab, Rahim i Kleszcz. Ich album „ARKanoid” ukaże się w pierwszej połowie listopada.

Po dobrze przyjętym numerze „OBP” na kanał MaxFloRecTV trafiła kolejna zapowiedź krążka kooperacji Abradaba, Rahima i Kleszcza. Artyści udostępnili wideoklip do utworu „Co 3 to nie 2” autorstwa ekipy filmowej Motka Produkcja.

Za produkcję muzyczną singla, podobnie jak poprzednio, odpowiada ViktorV. Oprócz podstawowej wersji płyty na fanów czekają też wydania poszerzone o zestaw dedykowanych bonusów. Wśród gadżetów w MAXIBOXIE, czyli najbardziej okazałym wydaniu, znajdą się: T-shirt, kalendarz na 2021 rok, brelok, naszywka oraz pakiet wlep.

fot. materiały prasowe

Wszystkie one zostaną zapakowane w tematyczne pudełko. Na Facebooku powstała grupa poświęcona projektowi Abradaba, Rahima i Kleszcza. Dołączając do społeczności najwierniejszych fanów można liczyć na dostęp do ekskluzywnych, nigdzie niepublikowanych materiałów czy na możliwość interakcji i wpływania na rozwój wydarzeń związanych z projektem.

 

Leave a Reply