Jacek Bryndal w solowej odsłonie z utworem “Oleńka”

Jacek Bryndal, znany m.in. z występów w zespole Kobranocka oraz z przebojów, które nagrał pod pseudonimem Atrakcyjny Kazimierz, powraca z nowym solowym singlem pt. “Oleńka”.

Utwór jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale YouTube artysty.

Jacek Bryndal to muzyk związany od trzydziestu pięciu lat z zespołem Kobranocka. Od początku lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku wstępuje też pod pseudonimem Atrakcyjny Kazimierz. Brał udział w nagraniu kilkunastu płyt studyjnych, koncertował m.in. w Stanach Zjednoczonych, Anglii, Niemczech, Rosji, Irlandii i Szkocji. Współpracował również z wybitnymi polskimi twórcami, takimi jak np. Kayah, Wojciech Karola, Grzegorz Ciechowski i Jose Torres.

fot. materiały prasowe

Na 2020 roku przygotował solową płytę firmowaną jego imieniem i nazwiskiem. Na albumie znalazły się wyłącznie autorskie i premierowe piosenki Bryndala, do których teksty napisał jego brat Rafał.

Zapowiedzią płyty jest singiel “Oleńka”. Opowiada o prawdziwej dziewczynie, a pretekstem do napisania go były urodziny bohaterki tego utworu. Piosenka okazała się najlepszym prezentem.

Atrakcyjny Kazimierz – “OdNowa – koncert z okazji 25-lecia” [RECENZJA]

 

Leave a Reply