Nowy singiel Baranovskiego “Lubię być z nią”

Nieoczekiwany czas pandemii przyspieszył prace nad nowymi, premierowymi piosenkami, i tak po wiosennych „Momentach”, Baranovski prezentuje swój najnowszy singiel „Lubię być z nią”.

Wkrótce minie rok od premiery debiutanckiego albumu BARANOVSKIEGO zatytułowanego „Zbiór”. To na tej płycie znalazły się przebojowe single wokalisty: złote „Dym” i tytułowy „Zbiór”, platynowy „Luźno” oraz podwójnie platynowy „Czułe miejsce”.

fot. Dagmara Szewczuk

Dzięki albumowi BARANOVSKI zdobył aż 3 nominacje do tegorocznych Fryderyków (Album Roku Pop, Piosenka Roku, Autor Roku).

BARANOVSKI mówi o nowej piosence krótko: „to prosta piosenka o miłości”. Fani artysty, bohatera jednego z najmocniejszych wejść na rynek ostatnich lat, znajdą w niej wszystko, za co do tej pory polubili autora „Czułego miejsca” – nowoczesną popową produkcję, zgrabny i chwytliwy tekst oraz refren, który zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu i już nie daje się od siebie uwolnić. Czyżby zapowiadał się kolejny hit w dorobku BARANOVSKIEGO? Wiele na to wskazuje.

Piosence towarzyszy wyjątkowy klip w reżyserii cenionego artysty sztuk wizualnych, absolwenta Royal College of Art w Londynie, Filipa Berendta. Główną rolę zagrała w nim znana m.in. z pokazów Dolce & Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów top modelka Maja Salamon, która obwołana została jedną z 50. najlepszych modelek na świecie.

 

Leave a Reply