Zapowiedź płyty Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych. Posłuchaj singla “Znaki na wodzie”

18 września 2020 roku ukaże się płyta „To tylko muzyka” Sławomira Grzymka i Lekko Pijanych. Pierwszy singiel „Kowadło”, a także kolejny “Znaki na wodzie” trafiły na ścieżkę dźwiękową serialu “ZNAKI”. Album pojawi się pod naszym patronatem medialnym. Dziś wracamy do singla “Znaki na wodzie”.

fot. materiały prasowe

Sławomir Grzymek jest muzykiem, kompozytorem, tekściarzem, poetą i aktorem, od wielu lat związanym ze światem mediów.

Jest osobą kreatywną i spostrzegawczą, typem obserwatora, który potrafi słuchać i kocha kolekcjonować rozmaite miejskie historie i ciekawostki.

W 2013 roku postanowił przekuć swoje życiowe doświadczenia w osobisty projekt muzyczno-towarzyski, gromadząc wokół siebie znakomitych muzyków: gitarzystę Marka Garbackiego, basistę Dawida Klimkowskiego i perkusistę Karola Nabożnego. Efektem tej twórczej pracy był album „Piosenki (Nie)popularne”, który ujrzał światło dzienne w 2017 roku.

W muzyce Sławomira Grzymka i Pijanych pobrzmiewają echa tego, co w muzyce gitarowej najbardziej szlachetne. Literackie teksty Grzymka są niejednoznaczne i trudne do zdefiniowania – często intrygują, czasem niepokoją. Nowy album przynosi pewne zmiany w muzyce zespołu, które należy określić mianem art rocka.

Pierwszy singiel „Kowadło” (wydany 7 kwietnia 2020) trafił na ścieżkę dźwiękową pierwszego sezonu serialu ZNAKI.

Premiera drugiego singla odbyła się 28 lipca 2020 wraz z publikacją klipu do piosenki na YouTube. Produkcją teledysku ponownie zajęła się grupa ATM, która odpowiada również za realizację serialu. Również utwór „Znaki na wodzie” powstał na ścieżkę dźwiękową drugiego sezonu serialu ZNAKI, wyprodukowanego przez telewizję AXN. Drugi sezon serialu można oglądać także na kanale NETFLIX. Sławomir Grzymek występuje w roli Feliksa.

 

Leave a Reply