BroCat prezentuje nowy singiel “Z Tobą”

14 sierpnia ukazał się teledysk do nowego utworu “Z Tobą” zespołu BroCat. To kolejny po “Brudnej grze” i “Chodź ze mną”, premierowy singiel grupy.

Po energetycznych kawałkach “Chodź ze mną” i “Brudna gra”, grupa prezentuje trochę inne oblicze. „Z Tobą” to mieszanka popu z elementami rocka i dźwięków z elektronicznym brzmieniem.

BroCat tworzą doświadczeni na polskiej scenie muzycy: Monika Gawrońska, Michał „Magister” Racułt, Piotr “Dames” Damse i Robert “Mały” Kasprzyk.

fot. materiały prasowe

Utwór, jak podkreśla wokalistka Monika Gawrońska, opowiada o dobrych emocjach. To kawałek o lecie, miłości i pozytywnych wibracjach.

“Pandemia i jej konsekwencje sprawiły, że część ludzi znalazło się w trudnych sytuacjach, czuje niepewność, nie potrafi cieszyć się z życia. Chciałabym, aby ten utwór choć na chwilę oderwał ich od codziennych trosk i zmartwień” – podkreśla wokalistka.

Tekst napisała Monika Gawrońska, która stworzyła również linię melodyczną wokalu. Muzykę skomponował Arek Żurecki (znany między innymi ze współpracy z Mateuszem Ziółko). Produkcją i aranżem zajął się producent, Łukasz Ewiak. Przy utworze zespół współpracował też z Jakubem Leszczyńskim, a mixem zajął się Darek Grela (Nieustraszeni Łowcy Dźwięków).

Na naszym portalu znajdziecie też kilka informacji na temat poprzedniego singla grupy – “Brudna gra”.

 

fot. Katarzyna Wrona

Leave a Reply