Anna Guzik i “Nocą wszytko gra”. Pierwszy singiel zapowiadający album

Piosenka “Nocą wszystko gra” zapowiada debiutancki album aktorki Anny Guzik.

fot. materiały prasowe

Album „Nocą wszystko gra”, który już za chwilę pojawi się w Waszych rękach to dla mnie niesamowita artystyczna podróż oraz naturalna konsekwencja bycia matką i artystką – zapowiada Anna Guzik Chcieliśmy wraz z zaprzyjaźnionymi twórcami stworzyć materiał, który będzie wyciszał, uspokajał oraz niósł radość, nie tylko najmłodszym słuchaczom, ale również ich rodzicom.

Marzyło nam się, żeby płyta była różnorodna – znalazły się na niej kołysanki, bajki i piosenki, które z powodzeniem mogą być grane w wieczornych audycjach muzycznych. 

Materiał na płytę powstawał bez pośpiechu, w atmosferze spokoju i w przekonaniu, że kształtowanie dobrych gustów muzycznych i artystycznych ma głęboki sens już od najmłodszych lat. 

Pomysłodawcą płyty i autorem tekstów jest Jacek Bończyk, z którym pracowałam przy moim monodramie „Singielka” oraz spektaklu „Singielka 2, czyli Matka Polka”, zaś za wszelkie kwestie muzyczne, czyli kompozycje i aranżacje odpowiada Krzysztof Maciejowski, z którym zrealizowaliśmy już niejedno przedsięwzięcie – dodaje Anna.

Singiel „Nocą wszystko gra” jest bajkową opowieścią, której główną bohaterką jest noc. Teledysk do utworu powstawał w dużej mierze w przestrzeni mojego rodzinnego miasta Ani – Bielsko-Białej oraz na Zamku w Mosznej.

Moim marzeniem było połączenie filmowego świata żywego z animacją, bardzo chciałam, aby w muzycznym obrazku udało się oddać magię, którą odnaleźć można na płycie – wyjaśnia Ania. Mam nadzieję, że to się udało, więc pozwólcie się zaczarować i zaprosić do naszego świata.

Premiera albumu “Nocą wszystko gra” już 28 sierpnia.

 

Jedna odpowiedź do “Anna Guzik i “Nocą wszytko gra”. Pierwszy singiel zapowiadający album”

Leave a Reply