Agnieszka Wiechnik z premierowym utworem “Jesteś”

Agnieszka Wiechnik prezentuje nowy utwór “Jesteś”. To balladowa propozycja z potencjałem na radiowy przebój lata.

W życiu nie zawsze chodzi o to, by ciągle pędzić do przodu i zdobywać kolejne szczyty. Czasem może pójść coś nie po naszej myśli, przez co ciężko się pozbierać. Ważne jednak, by zawsze mieć przy sobie ludzi, którym można zaufać.

Agnieszka Wiechnik to songwriterka i wokalistka, która współpracowała z wieloma uznanymi na polskiej scenie muzycznej artystami m.in. z: Beatą Kozidrak, Braćmi Cugowskimi, Piotrem Kupichą czy Kasią Cerekwicką.

fot. materiały promocyjne

Uczestniczka takich programów jak Bitwa Na Głosy TVP (drużyna Beaty Kozidrak) czy Must Be The Music 11, gdzie dostała 4 xTAK.

Startowała do krajowych eliminacji Eurowizji z piosenką “Liar”.  Ponadto jest współkompozytorką i autorką tekstu utworu POLSCY ARTYŚCI DZIECIOM “Za chwilę święta”. W listopadzie 2019 poznaliśmy jej poprzedni autorski utwór – “Ćma”.

W najnowszym utworze “Jesteś” artystka stara się w jak najpiękniejszy sposób opowiedzieć o ciężkich chwilach. Kiedy w naszym życiu wszystko się wali na głowę, dotykają nas tragedie, po których ciężko pozbierać się, cudownie jest mieć oparcie w bliskiej osobie… – powiedziała o singlu artystka.

Spokojny utwór dopełnia nagrany teledysk, który w dość prosty, lecz bardzo emocjonalny sposób obrazuje słowa piosenki.

Muzyka: Agnieszka Wiechnik, Rafał Konieczny

Tekst: Agnieszka Wiechnik

“Jesteś”, czyli premierowy utwór Agnieszki Wiechnik

 

 

Leave a Reply