Marcin Maciejczak z utworem do filmu “Tarapaty 2”

„Jeśli powiem” Marcina Maciejczaka to utwór skomponowany specjalnie do filmu „Tarapaty 2”, który trafi na ekrany kin już 25 września.

fot. materiały prasowe

“Znałem film „Tarapaty“, więc informacja o tym, że powstaje druga część bardzo mnie ucieszyła. Byłem w szoku, kiedy dostałem propozycję zaśpiewania do niej piosenki! Zgodziłem się od razu, cały proces nagrań i później teledysku, to była dla mnie super przygoda. Bardzo podobają mi się zdjęcia do filmu i cieszę się, że zrobiliśmy teledysk, który jest z nimi spójny. Mam nadzieję, że piosenka i film się Wam spodobają!” – mówi o pracy nad utworem Marcin Maciejczak.

W kontynuacji największego hitu polskiego kina familijnego XXI wieku występują: Pola KrólMia Goti oraz Kuba Janota-Bzowski.

Partnerują im Joanna SzczepkowskaMarta MalikowskaZbigniew ZamachowskiTomasz Ziętek oraz Sandra Korzeniak.

Marcin Maciejczak, mimo zaledwie 14 lat, dzięki dotychczasowym sukcesom uznawany jest za jednego z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistów młodego pokolenia. W 2019 roku wziął udział w trzeciej edycji programu „The Voice Kids” i już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. „I’ll Never Love Again”. Wykonanie z przesłuchań trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach The Voice Kids na całym świecie. Debiutancki singiel artysty w zawrotnym tempie stał się jednym z największych przebojów w Polsce i osiągnął status złotej płyty.

 

Leave a Reply