“Koniec i początek” – pierwsza propozycja zespołu ExMaanam

Zespół exMaanam nagrał swój pierwszy utwór “Koniec i początek”, który powstał po porozumieniu byłych muzyków Maanamu Ryszarda Olesińskiego i Pawła Markowskiego z Kamilem Sipowiczem.

“Koniec i początek” to radosna wakacyjna piosenka, która ma nieść pozytywne emocje w tym trudnym dla wszystkich czasie a zwłaszcza dla artystów, którzy nie mogą koncertować.

fot. materiały prasowe

 

Ryszard Olesiński: “To moja pierwsza kompozycja dla ex MAANAMU. Piosenka w zamiarze jest lekka, wakacyjna. Do współpracy zaprosiłem gościnnie Gertrudę Szymańską na instrumentach perkusyjnych oraz Tomasza Kupca na kontrabasie, który również został zaproszony do stałej współpracy jako gitarzysta basowy zespołu. Wokalnie wykonuje ją oczywiście nasza wspaniała wokalistka Aga Bieńkowska, której umiejętności aktorskie bardzo przydały się podczas kręcenia teledysku.

Los napisał taki scenariusz, że nie ma już z nami ani Kory ani Marka Jackowskiego. ExMAANAM nie jest kontynuacją dawnego MAANAMU. Nowe utwory exMaanamu oczywiście będą się pojawiały, ale nasze koncerty nadal składać się będą głównie z największych przebojów MAANAMU.”

Muzyka – Ryszard Olesiński

Słowa – Przemysław Pilarski

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply